Kajari Karimun Dari Masa Ke Masa
SUDIRMAN S. S.H. M.Hum   ( 01-09-2001 s/d Bulan 10 – 2003 )
MARTONO S.H.
  ( 10-2003 s/d 06-10-2006 )
AMRAN S.H. M.H.   ( 06-10 -2006 s/d 05-06-2008 )
DEMU SITEP S.H. M.H.
  ( 05-06-2008 s/d 15-09-2011 )
H. SUPRATMAN KHALIK S.H.   ( 15-09-2011 s/d 05-03-2015 )
 
RUDI MARGONO S.H. M.Hum   ( 13-05-2015 s/d 20-06-2016 )
SLAMET SENTOSA S.H.
   ( 20-06-2016 s/d 09-11-2017 )